Фестиваль “Цивілізація” під історичним музеєм

Історичний фестиваль “Цивілізація”

27 травня 2017 р. у Києві відбудеться історичний фестиваль «Цивілізація». Фестиваль “живої історії під відкритим небом” проведуть біля будівлі Національного музею історії України. Метою фестивалю є відтворення історичних періодів, побуту та атмосфери різних віків, починаючи від античності, і до ХХ століття. Протягом дня відвідувачі фестивалю зможуть побачити різні сторони життя різних армій: як і де жили вояки різних періодів, стройову підготовку, фронтовий відпочинок військ декількох епох. Організаторами фестивалю виступають об’єднання клубів військово-історичної реконструкції, Національний Музей Історії України, Історичний проект “LikБез”. Організатори вирішили не обмежуватися лише військовою історією України, запланувавши показати реконструкції вояків різних країн.

За словами організаторів, історичний фестиваль “Цивілізація” – “аполітичний, ми не поділяємо жодну з ідеологій війни. Бажання організаторів та учасників одне – щоб у наших головах залишалася пам’ять про історію”. Головна місія фестивалю полягає у тому, щоби перенести історію різних віків у атмосферу фестивалю. Це все реалізується через дисплеї, побутові табори, обладнані громадські майданчики. Головна ідея реконструкції – дослідження та збереження історії, пропагування історії як науки серед людей міста та країни, пошана до воїнів.

У заході візьмуть участь реконструктори з кількох міст України. Учасники виконують певний обсяг історичних постановок, у котрих задіяні реконструкторські армії декількох країн. Це вже третій фестиваль “Цивілізація”, який організовує об’єднання клубів військово-історичної реконструкції. З минулого року організатори співпрацюють з проектом “LikБез” та історичним музеєм, спільно з якими у музеї щосуботи проходять лекції з військової і загальної історії України. 

Подія у мережі Facebook

Див. також:

Виставка зброї в Національному музеї історії України

Військово-історичний фестиваль “Перемога.UA”

Дні Мінерви: військово-історичні студії. Незнане військо козацьких гетьманів

Schola Militaria 2016 – реконструкція у Кам’янці-Подільському

Фестиваль “Вінниця – Столиця УНР”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *