Про сайт

Ucraina Inter Arma

Українська військова історія

Ukrainian Military History

За всю свою непросту історію Україна пережила тисячі війн між різними племенами, народами, державами та імперіями, іноді без активної участі українців. А це означає, що на території сучасної України в різні часи перебувала велика кількість військ місцевих та іноземних держав. Однак дослідники історії України загалом приділяють дуже мало уваги перебуванню в Україні інших військових формувань, крім українських. На даному сайті представлена інформація про перебування на сучасній території України армій іноземних держав, військ протодержавних утворень та народів, що не мали державності, збройних сил невизнаних держав, нелегальних військових формувань від найдавніших часів до сьогодення. Відомості з сайту не є комплексним і всеохоплюючим дослідженням військової історії України, а лише знайомить відвідувачів зокремими аспектами перебування на сучасній території Україні різноманітних військових формувань.

Сайт розрахований на професійних істориків, які можуть публікувати тут свої дослідження, на тих, хто вивчає військову історію або лише цікавиться мілітарними аспектами історії власного краю.

Сайт Ucraina Inter Arma є інтегрованим історичним ресурсом, що поєднує статті про військову історію, організацію, озброєння та уніформи різних військових формувань на території України, матеріальні та художні реконструкції зовнішнього вигляду воїнів від античності до ХХ століття, галерею фотографій та листівок військової тематики, огляд книжкових новинок, присвячених українській військовій історії. Про події в галузі військової історії ми інформуємо у розділі Новини. Обговорювати матеріали, розміщені на сайті, можна у коментарях до статей або на форумі.

Адміністрація сайту не займається пропагандою ідеології мілітаризму, нацизму, комунізму, націоналізму та інших політичних течій. Матеріали публікуються лише з дозволу авторів. Думки авторів статей не обов’язково збігаються з думками адміністрації сайту. При використанні матеріалів сайту посилання на www.UcraInArma.org обов’язкове.

Сайт Ucraina Inter Arma запрошує до участі у висвітленні маловідомих сторінок вітчизняної військової історії авторів, художників, реконструкторів, власників колекцій фотографій! Пишіть нам на імейл:

 ucraimarma

Ми обов’язково розглянемо всі пропозиції!

10 коментарів до “Про сайт

  1. Виталий

    Сайт дуже подобається,багато чого дізнаєшся про військову історію.Всім раджу!!

  2. A_P

    Заради справедливості, ось коментар фахового історика до цього фільму:
    Юрій МИЦИК. Знущаючись над історією (Про фільм «Берестечко. Битва за Україну»)
    http://www.historians.in.ua/index.php/en/dyskusiya/1931-yurii-mytsyk-znushchaiuchys-nad-istoriieiu-pro-film-berestechko-bytva-za-ukrainu
    І продовження:
    Юрій МИЦИК. Друга серія маячні і побрехеньок (про ч.2 фільму «Берестечко. Битва за Україну»)
    http://www.historians.in.ua/index.php/en/dyskusiya/2018-yurii-mytsyk-druha-seriia-maiachni-i-pobrekhenok-pro-ch-2-filmu-berestechko-bytva-za-ukrainu

  3. A_P

    “Зерно правди” не має жодного відношення до того, “хто більший патріот”. Відсіюванням джерел можна лише обмежити свій кругозір, а показний патріотизм лише заважає. Тож знущанням над історією є якраз таке перекручення фактів, яке роблять автори фільмів

    1. Гість

      Ось телепередача передача “Власна думка”на Сфера ТВ з авторами фільму стосовно задуму фільму –
      https://www.youtube.com/watch?v=eh92LFKXL9E
      А ось радіодискусія одного з авторів фільму та академічного історика по питанню результатів Берестецької битви –
      http://rodovid.rv.ua/berestetsko-mizotska-bitva-poshuki-pravdi/

      Висновок – потрібні археологічні дослідження та розкопки на місцях подій під МІзочем, Семидубами, Зеленим Гаєм і т.п.
      Тільки вони дадуть правдиву інформацію про масштаб подій і результати походу Яна Казимира!!!!!

  4. Олекса (шляхта з Київа)

    Сайт ЦІКАВЛЮЩИЙ!!!)
    Усім Авторам щира вдячність та низький уклін за працю!
    (Сайтовій управі – окремо!)

    Якщо можна – сподіваюся (як-небудь – в міру можливосей) побачити чимбільше публікацій предметів озброєння (тих, що в малодоступних джерелах – типу археологічних звітів), світлин археологічних знахідок та реконструкцій окремих предметів.

  5. Богунівець

    Чи постане обіцяний владою новий музей Берестецької битви?
    Чи виросте центр грунтовного вивчення поля битви 1651 року?
    Стаття “До 370-річниці Берестецької битви: обіцянки чи новий музей, що переможе?” –
    http://forum.lvivport.com/xfa-blog-entry/do-370-richnici-beresteckoji-bitvi-obicjanki-chi-novij-muzej-scho-peremozhe.771/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *