Історичний фестиваль “Цивілізація”

перемога19 вересня у Києві пройде історичний фестиваль «Цивілізація». На фестивалі у форматі “жива історія” буде відтворено історію Визвольних змагань, побут та атмосферу віків, починаючи з античності і по середину ХХ століття (усього 5 періодів), в якій максимально широко буде представлено роль України.

Протягом дня відвідувачі фестивалю зможуть побачити різні сторони військового життя різних армій – як і де жили солдати, роботу шпиталю, стройову підготовку, фронтовий відпочинок військ декількох епох. Як заявляють організатори, історичний фестиваль є абсолютно аполітичним, він не має на меті представляти жодну з ідеологій війни. “Бажання організаторів та учасників одне – щоб у наших головах залишалася пам’ять про історію”, – повідомляє сайт фестивалю.

У заході запланована участь клубів військово-історичної реконструкції, що представляють античність, Середні віки, ХVІІ ст., період Наполеонівських війн, Першу світову війну та Українські визвольні змагання, а також Другу світову війну. Відтак, глядачі матимуть змогу ознайомитися з історією, одягом, озброєнням і побутом римських легіонерів та давньоруських воїнів, козаків і мушкетерів війська українських гетьманів, австро-угорської та російської армій, гайдуків та пластунів, воїнів УПА та військ союзників, солдатів Червоної армії та Вермахту.

Організатори заходу – об’єднання клубів військово-історичної реконструції та БФ “Ноги голуба”.

Місце проведення – м. Київ, на території урочища Вязки, на перетині вулиць Оноре де Бальзака та Генерала Ватутіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *