Військова допомога з США прибула до України

7 липня 2014 р. uniformЗа повідомленням посольства Сполучених Штатів Америки у мережі Facebook, до Києва прибула допомога для Збройних сил України. Американська поставка, що після розмитнення буде передана до Міністерства оборони України, складається з 2000 бронежилетів «Інтерсептор», які використовувалися американськими військами в Іраку та Афганістані. Ця модель була розроблена для забезпечення кращого захисту при меншій вазі порівняно із попередніми моделями, що робить ці бронежилети більш ефективними під час бойових операцій.

Бронежилети було надано на прохання Міноборони для підвищення виживання солдатів під час участі у бойових операціях на сході України. Ця поставка є частиною пакету допомоги США несмертельними засобами на суму понад 23 млн. доларів. До несмертельних засобів також відносять набори першої медичної допомоги, прилади нічного бачення, засоби зв’язку тощо.

armourНещодавно зі США було передано також 1000 спальних килимків і 3600 камуфляжних курток. Американська безпекова допомога Україні триває, очікуються наступні доставки. Зокрема, ще 400 коробок марлевих бинтів і 1000 чохлів на каски очікується отримати зі Сполучених Штатів невдовзі.

Див. також:

США дасть гроші на оснащення української армії

США можуть надати Україні легке озброєння

Фото: Facebook

1 коментар до “Військова допомога з США прибула до України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *