Відкрито історичний форум Ucraina Inter Arma!

Шановні друзі, автори та відвідувачі сайту Ucraina Inter Arma!

Дякуємо всім за підтримку нашого сайту “Ucraina Inter Arma”, що розповідає про військові формування, що перебували на сучасній території України. Активність відвідувачів сайту призвела до того, що деякі коментарі переросли формат сайту, і мають право бути обговореними більш широко. Тому ми вирішили створити інтернет-форум, присвячений обговоренню статей та тем, порушених у коментарях до них. Запрошуємо до участі у форумі!

Форум Ucraina Inter Arma має три розділи. Найбільший – “Обговорення статей сайту Ucrainarma” – має на меті дати простір для більшого, ніж може дозволити формат коментарів на сайті, обговорення самих статей, а також тем, порушених у статтях. Форум має такі ж історичні розділи, що і сайт, і теми цього форуму відповідають назвам статей, опублікованих на сайті www.ucrainarma.org.

Для обговорення інших тем, що не повністю відповідають назвам статей, або ж присвячені іншим темам, не висвітленим на сайті, існує “Історичний форум“.

Нарешті, у третьому розділі форуму – “Спілкування” – відведено місце для обговорення тем, не пов’язаних з тематикою сайту. Це може бути вільне спілкування учасників форуму на будь-які теми.

Коментарі до статей на нашому сайті залишаються, однак якщо у Вас є що сказати адміністрації та відвідувачам сайту, крім безпосередньо пов’язаної з певною статтею, обговорити перспективні для висвітлення на сайті теми, або просто поспілкуватися – ласкаво просимо на форум!

З повагою, адміністрація сайту

Форум сайту Ucraina Inter Arma

5 коментарів до “Відкрито історичний форум Ucraina Inter Arma!

 1. A_P Автор запису

  Шановний пане Тарасе, дискусію перенесено на форум: https://www.ucrainarma.org/forum/viewtopic.php?f=14&t=13&sid=83aac38017bc88d81bc0d4e5abe85a94 Він саме для цього і створений, тому прошу писати за адресою.
  Прошу зареєструватися тут: https://www.ucrainarma.org/forum/ucp.php?mode=register&sid=994d48a1f44ba36701e20ee9f2140dfa

 2. A_P Автор запису

  Реєстрація на форумі здійснюється так. За адресою https://www.ucrainarma.org/forum/ucp.php?mode=register&sid=0e1ad5e497ce104b07b320d3d5e7cead слід прочитати умови, з якими Ви погоджуєтеся при реєстрації. Якщо не погоджуєтеся, реєстрація неможлива, але Ви можете залишитися читачем форуму без права дописувати. Якщо погоджуєтеся, натисніть “Я погоджуюсь з цими умовами”.
  Після цього відкриється анкета, куди треба написати ім’я користувача (таке, яке Ви хочете, щоб воно відображалося на форумі), Вашу електронну адресу (двічі, для запобігання помилкам), пароль (теж двічі, він буде відомий лише Вам). Ви можете обрати мову, якою буде відображатися форум, та часовий пояс. Після цього слід заповнити код підтвердження – він намальований на картинці внизу анкети. Це необхідно для запобігання атакам спам-ботів. Цифри та літери з коду слід вписувати саме так, як Ви їх бачите на картинці. Якщо картинка нечітка, Ви можете натиснути кнопку “Оновити код підтвердження” – сторінка перезавантажиться, і на картинці з’явиться новий код (заповнені Вами дані нікуди не зникнуть). Перевірте, чи вірно Ви все заповнили, і натисність кнопку “Відіслати”.
  Якщо Ви не заповнили якусь із форм, або код підтвердження невірний, Ви побачите попередження про помилку, написане червоним шрифтом. Виправіть, будь ласка, зазначену помилку.
  Після того, як Ви татиснули кнопку “Відіслати”, з’явиться повідомлення “Ваш обліковий запис створено” та подальші інструкції щодо завершення реєстрації. Перевірте, будь ласка, електронну пошту, куди прийшов лист із деталями здійсненої Вами реєстрації на форумі Ucrainarma. У ньому буде зазначено посилання для завершення реєстрації, за яким слід пройти. Після того, як Ви перейдете за посиланням, з’явиться повідомлення “Ваш обліковий запис активовано” і автоматично завантажиться головна сторінка форуму: https://www.ucrainarma.org/forum/index.php Слід натиснути кнопку “Вхід” (вгорі, зліва) і увійти з даними, якими Ви реєструвалися на форумі (ім’я користувача та пароль, які Ви написали у анкеті).
  Якщо Ви забули пароль, натисніть “Я забув свій пароль” – пароль буде вислано Вам на електронну пошту, зазначену при реєстрації. В разі проблем з активацією, натисніть кнопку “Повторно вислати лист активації” – на Вашу адресу знову надійде лист з посиланням для активації.
  Приємного спілкування на форумі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *