Україна буде отримувати зброю і техніку з ОАЕ

Фото: https://www.facebook.com/svyatoslav.tsegolko

Фото: https://www.facebook.com/svyatoslav.tsegolko

24 лютого 2014 р. Президент України Петро Порошенко провів зустріч з наслідним принцом емірату Абу Дабі, заступником Верховного Головнокомандувача ОАЕ, генерал-полковником Муххамедом бен Заїдом аль Нагаяном, під час якої були досягнуті домовленості про співпрацю з ОАЕ в області поставок Україною певних видів озброєння та військової техніки, повідомляє UBR.

За повідомленням радника Міністра внутрішніх справ, народного депутата Антона Геращенка, види і обсяги поставок поки що розголошенню не підлягають.

Крім того, Президент України відвідав у Абу-Дабі виставку озброєнь IDEX 2015. За повідомленням Святослава Цеголка, Президент оцінив візит як дуже вдалий. “Українські підприємства-виробники підписали декілька важливих контрактів на десятки мільйонів доларів, які допоможуть нам залучити валюту в країну і в той же час знайдуть необхідні ресурси для підвищення можливостей української армії”, – цитує Президента С. Цеголко. Найбільш потужно на IDEX було представлено озброєння сухопутних військ та протиповітряної оборони. Новинкою виставки у 2015 році є відкриття павільйону безпілотних літальних апаратів.

Просто у павільйоні виставки Україна підписала з Об’єднаними Арабськими Еміратами угоду про військово-технічне співробітництво. Перша військова продукція, зокрема броньовані автомобілі, вже надійшли з ОАЕ та допомогли підсилити українську армію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *