В Україну прибуло 20 британських бронеавтомобілів

Фото: https://www.facebook.com/yuri.biriukov

Фото: https://www.facebook.com/yuri.biriukov

13 лютого 2015 р. В Україну прибуло 20 броньованих автомобілів «Саксон» британського виробництва, ще 55 надійдуть незабаром, повідомляє сайт РНБО України. Про це Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив журналістам під час відвідання навчального центру Національної гвардії України у Нових Петрівцях.

Олександр Турчинов зауважив, що бронеавтомобілі потребують доопрацювання і у найближчий час будуть переобладнані Державним концерном «Укроборонпром» під потреби армії.

«Ці “Саксони” прийшли без зброї, ми будемо ставити на них бойовий блок, який має забезпечити ефективне вогневе прикриття Національній гвардії або іншим підрозділам, яким вони поставлятимуться», – наголосив він.

Саксон5В цьому контексті Секретар РНБО підкреслив, що щойно бронеавтомобілі пройдуть випробування на полігоні, вони одразу надійдуть на озброєння наших військових.

Президент України та Секретар РНБО оглянули також спеціалізовані машини швидкої допомоги для військових, засоби протибатарейної боротьби, радіорозвідки, безпілотні літальні апарати, машини управління, радіостанції та нові засоби зв’язку для блок-постів і оперативного зв’язку, обладнання для радіоперешкод.

Саксон1

Фото: rnbo.gov.ua

1 коментар до “В Україну прибуло 20 британських бронеавтомобілів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *