Президент хоче відродити боєздатний флот

SahajdacznyВ рамках свого робочого візиту в Одесу Президент України Петр Порошенко відвідав флагман ВМС України — фрегат «Гетьман Сагайдачний». Як повідомляє dumskaya.net з посиланням на прес-службу глави держави, Президент заявив про початок реалізації програми відродження українського військово-морського флоту. «Україна була, є і буде морською державою», — заявив Петро Порошенко.

За його словами, з урахуванням всіх реальних загроз національної безпеки України, військовий флот повинен бути сучасним, високотехнологічним і взаємно замінним з країнами-партнерами. «Як ми за рік з нуля створили боєздатну армію на суші, ми здатні повторити подібне диво і на морі», — сказав Президент. Він також відмітив, що влада буде знаходити відповідні фінансові ресурси, незважаючи на складну економічну ситуацію. Бойове ядро флоту, за його словами, складуть кораблі-носії ударної зброї, берегові ракетні й артилерійські комплекси, а також морська авіація і морська піхота.

П. Порошенко вручив цінні подарунки курсантам Одеської національної морської академії. У березні 2014 року, після захоплення військового містечка у Севастополі, вони відмовилися виконувати злочинний наказ окупантів про перехід до лав збройних сил Російської Федерації, не дозволили зірвати прапор Військово-морських сил України, а під час підйому прапора окупанта виконали Гімн України. «Вдячність і уклін вам за цей подвиг від всього українського народу», — сказав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *