Фестиваль “Жива історія: Вервольф”

wehrwolf201624–25 вересня 2016 р. на території «Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв фашизму» на території ставки А. Гітлера «Вервольф» відбудеться другий військово-реконструкторський фестиваль, присвячений подіям Другої світової війни на Вінничині.

Фестиваль має на меті відтворення побуту солдатів часів Другої світової війни 1939–1945 рр., зокрема таборів учасників подій та зовнішнього вигляду вояків. Під час фестивалю буде відтворено один з епізодів боїв Другої світової війни за участю Української повстанської армії, Вермахту та РСЧА.

Очікується участь клубів, що реконструюють підрозділи УПА, Вермахту, СС, Червоної армії, збройних сил Румунії, Італії, Японії, а також Великої Британії та США. Заплановані екскурсії музейним комплексом для відвідувачів за участі реконструкторів.

«Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму» знаходиться на території смт. Стрижавка Вінницької області. У період з 1942 по 1944 рр. тут перебувала Головна квартира фюрера «Вервольф». Поруч, у с. Черепашинці Калинівського району перебувала ставка Г. Герінга «Штайнбрух», а в самій Вінниці – генеральний штаб сухопутних військ Німеччини.

Детальніше: http://rekon.vn.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *