Бронежилетів і касок вистачає – волонтери

Фото: LB.ua

Фото: LB.ua

28 січня 2015 р. Представник ініціативи “Воїни добра” і волонтерської групи “Мега-Поліграф” Олег Свірко на спільній прес-конференції волонтерів в Києві повідомив, що бронежилетів, касок і рацій більше купувати не треба, розповідає LB.ua. Їх замовили у Міністерстві оборони в достатній кількості і вони є або найближчим часом з’явиться на складах міністерства.

“Ми постараємося протягом найближчого часу скласти перелік тих предметів першої необхідності, які не потрібно купувати волонтерам. Всі у країні повинні знати, що не потрібно купувати бронежилети, не потрібно купувати каски, не потрібно купувати рації. Тому що на складах Міноборони це все є в достатній кількості”, – сказав Свірко.

Волонтери створять єдиний координаційний штаб і відкриють єдину “гарячу лінію” для обробки заявок від військових. За словами волонтерів, за той час, поки мобілізовані вчитимуться на тренувальних базах, про їх оснащення подбають.

“Каски і бронежилети у них з’являться, нехай навіть будуть якісь затримки. Нехай вони з’являться на тиждень на дві пізніше. Тепловізорів держава поки не має наміру давати. Крапка”, – сказав координатор проекту “Повернись живим” Віталій Дейнега.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *