9 травня під Києвом відбудеться військово-історичний фестиваль

пеемога9 травня 2015 р. на мототреку Пирогово відбудеться фестиваль «Перемога.UA», присвячений 70-річчю перемоги над нацизмом у Європі, повідомляє Cultprostir.ua. На території фестивалю будуть організовані житлові табори та військово-польовий шпиталь, обладнані громадські майданчики, а також пройде низка інших заходів, що передають історичні події та побут періоду Другої світової війни. 

Протягом дня на фестивалі можна буде ознайомитися з різними сторонами солдатського життя армій СРСР, Великої Британії, США, Польщі, Німеччини та УПА. У програмі – екскурсії по таборах і бліндажах, катання на армійському автопарку, стрільба в тирі, боксерський постановочний бій. На території передбачена зона ярмарки, де можна буде відвідати ретро-цирюльню і антуражне фотоательє, навчитися створювати камуфляжний окрас, подивитися тематичні фільми в кінотеатрі під відкритим небом.

У заходах візьмуть участь понад 500 реконструкторів з України та інших країн. Фестиваль організований об’єднанням клубів військово-історичної реконструкції та волонтерською організацією допомоги учасникам АТО.

Мапа доїзду:

Пирогів

Більше інформації: http://peremoga-fest.kiev.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *