Започатковано українську Книгу пам’яті загиблих

25 липня 2014 р. knyha_pamjatiВ Україні започатковано проект пам’яті тих, хто загинув під час військового конфлікту з Російською Федерацією. Інтернет-сайт, що щойно розпочав свою роботу, присвячений пам’яті загиблих під час бойових дій у Криму та Донбасі з березня 2014 р.

Проект включатиме дані про всіх військовослужбовців, бійців Антитерористичної операції, які загинули від куль російських окупантів. Дані складаються з біографічних довідок, відомостей про службу та відзначення загиблих. У проекті будуть представлені вояки Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, батальйонів територіальної оборони та інших відомств.

За словами керівника проекту Максима Попова, “внесення інформації дуже виснажує психологічно, оскільки все пропускаєш через себе”. На даний момент на сайті, розміщеному за адресою http://memorybook.org.ua/ , представлені перші 80 жертв військового конфлікту з Росією. Незабаром очікуються оновлення.

Джерело: Facebook, скріншот: memorybook.org.ua

1 коментар до “Започатковано українську Книгу пам’яті загиблих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *