Конференція «Перша світова війна: події, наслідки, уроки»

univgerbШановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Перша світова війна: події, наслідки, уроки», що відбудеться 25–26 вересня 2014 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Мови конференції: українська, англійська.

Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Володимирська, 60; Головний (Червоний) корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тематика конференції:

– джерела з історії Першої світової війни: проблема вивчення, публікації, інтерпретації;

– події Великої війни у контексті історичного розвитку європейських країн ХІХ–ХХ ст.;

– вплив Першої світової війни на міжнародні та міжнаціональні відносини в світі;

– Перша світова війна і становлення нових державних утворень у світі;

– Перша світова війна у історичній пам’яті та долях людей.

Заявки на участь у конференції, оформлені за зразком, що додається, приймаються до 1 вересня 2014 р. За результатами конференції буде опубліковано збірник доповідей.

Всі витрати, пов’язані з участю у конференції – за рахунок учасників. В разі необхідності організатори можуть зарезервувати номер в університетському готелі або кімнату у гуртожитку.

З усіма питаннями звертайтесь до координаторів конференції: Руккас Андрій Олегович та Папакін Артем Георгійович.

Телефон для довідок: +38 063 5967251; +38 044 2393456,

е-mail: wwi_conference@ukr.net

Вимоги до оформлення тексту:

У верхньому лівому куті зазначається універсальний десятинний код (УДК). Необхідно вказати прізвище та ініціали автора (авторів), науковий ступінь, посаду, установу, місто (українською та англійською мовами).

Назва статті друкується заголовними літерами.

Текст статті (6–10 сторінок) друкується у редакторі Word 1997–2003, шрифтом Тimes New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, поля: зліва – 3 см, справа – 1 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см.

Список джерела та літератури складається за абеткою, друкується без абзацу, 12 кеглем, через одинарний інтервал. Посилання на джерела та літературу робляться в тексті у квадратних дужках (наприклад [1, с.12]).

До тексту додається анотація англійською мовою обсягом 600–800 знаків з пробілами (до 8 рядків), з коротким викладом актуальності теми статті, мети та змісту. Під анотацією подаються ключові слова англійською мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *