Форум Comitium

Відкрито Інтернет-форум Comitium / Коміціум
Він присвячений питанням історії, культури, військової справи та реконструкції періоду античності.
Інтернет-форум Comitium

Інтернет-форум Comitium

Ласкаво просимо!
http://comitium.ucrainarma.org/

 

Український історичний форум Comitium  – це місце для обговорення історії, культури, археології, військової справи античного світу (VI ст. до Р. Х. – IV ст. від Р. Х.) та середньовічної Візантії (IV–XV ст. від Р. Х.), а також пов’язаних з ними тем.

Форум включає в себе декілька розділів, деякі з них поділені на субфоруми, назва яких відображає тематику повідомлень, що розміщені та/або мають бути розміщені в них.

Форум є відкритим для відвідувачів. Додавати повідомлення та файли можуть лише зареєстровані учасники (далі – учасники), адміністратори та модератори Форуму (далі – керівництво). Форум також містить закриті субфоруми, участь у яких за власним бажанням бере лише частина учасників Форуму.

Форум є постмодерованим, але перше повідомлення учасника на форумі затверджується адміністратором. Кількість повідомлень, залишених одним учасником, та повідомлень, залишених у одній темі, не обмежена.

Українська мова є робочою мовою Форуму. На Форумі дозволяється спілкуватися російською, білоруською, польською та англійською мовами, а також наводити невеликі (до 0,5 тис. знаків) цитати іншими іноземними та класичними мовами, якщо це представляє інтерес для учасників Форуму. Повідомлення іншими мовами мають бути перекладені чи анотовані українською мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *