Ucrainarma forum

Вітаємо на нашому форумі! Ucrainarma forum - для всіх, хто цікавиться військовою історією.
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:23

Часовий пояс UTC + 3 годин




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2013, 13:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 20:11
Повідомлень: 256
Звідки: Київ
Обговорюється законопроект про заборону нелегальних розкопок і обмеження обігу археологічних знахідок. Дуже потрібний ІМХО.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=46268

Обговорення на фейсбуці: http://www.facebook.com/groups/639031362779343/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2013, 13:57 
Офлайн
Администратор
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 16:20
Повідомлень: 125
Урааа!!! :D
Давно пора...
Нехай пересаджають усіх. І терміни ув`язнення правильні - вбив людину -10 років, викопав монетку в полі - 8 років ;)
Як кажуть, два особливо суспільно небезпечні злочини.
От тільки куди ми з тобою на зльоти ходити будемо? Я думаю їх тоже прикриють. То правильно, а то понімаєш, купив чешуйку за 15 гр. їй же 500 з гаком років - в музей її, це артефакт народноє достояніє (утрую) :)
І колекції всі за п`ять років легалізувати - довести, що вони в тебе законно, а не довів, колекціонера в тюрму, а на його квартирі - музей для народу, хай ходять дивляться на старовинні речі.
До речі, в тебе нема ніяких колекцій ? :roll:
А то можливо зроблять якійсь історичний НКВС - піду туди працювати :mrgreen:

А по суті з чорною археологією давно потрібно боротися, але також потрібно і розділяти, де насправді історичні цінності - царськи монети, яких майже в кожного жменями і фібули черняхівської культури.

Закон, як на мене неадекватний, а якщо подивитися на групу авторів закону то все становиться ясно.

_________________
Будь-які роботи пов'язані з SEO:
Розкрутка сайту в пошукових системах, SEO-аудит сайту, SEO-консультації, складання СЯ, підготовка оптимізованих текстів, розрахунок бюджету просування, контент для вашого сайту та інше.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2013, 16:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 20:11
Повідомлень: 256
Звідки: Київ
BornLeon написав:
До речі, в тебе нема ніяких колекцій ?

Печенюжки з барів і кафе збираю. Не копані.

Цитата:
також потрібно і розділяти, де насправді історичні цінності - царськи монети, яких майже в кожного жменями і фібули черняхівської культури.

Все "дзвенить" однаково. Чи ти думаєш, той хто копає поселення і кургани, по звуку визначить, ой, тут черняхівська фібула, або скіфська гривня, тут копати не буду! :twisted:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2013, 17:00 
Офлайн
Администратор
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 16:20
Повідомлень: 125
Цитата:
Все "дзвенить" однаково


Тут твоя правда, але я думаю закон не буде прийнятий, вже були спроби провести подібний в тому році - проект не пройшов через оцінку експертів.

Дуже вже вони радикальні в своїх проектах.

Я не бачу як можна реалізувати закон на практиці , якщо його навіть і приймуть.

Посадити в кожному полі групу спецназу?

_________________
Будь-які роботи пов'язані з SEO:
Розкрутка сайту в пошукових системах, SEO-аудит сайту, SEO-консультації, складання СЯ, підготовка оптимізованих текстів, розрахунок бюджету просування, контент для вашого сайту та інше.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2013, 18:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 20:11
Повідомлень: 256
Звідки: Київ
Та навіть якщо б прийняли, треба механізм його впровадження, а у нас його за старою звичкою немає. Як з сумом констатував один з учасників сусіднього форуму мілуа, щоб у нас закон діяв, треба, щоб правохоронці були в цьому матеріально зацікавлені (тобто було з кого гроші зкачати). А так - у нас вже є купа гарних законів, про протидію корупції наприклад, і все одно судді їздять на Каєнах, а прокуратури відбирають приміщення у музеїв.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2013, 21:57 
Офлайн

З нами з: 01 квітня 2013, 05:16
Повідомлень: 4
А по пиці, по пиці?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2013, 22:26 
Офлайн
Администратор
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 16:20
Повідомлень: 125
Кому по пиці? Чорним археологам? Так вони ж теж не хлопчики, можуть у відповідь стусанів надавати :|

_________________
Будь-які роботи пов'язані з SEO:
Розкрутка сайту в пошукових системах, SEO-аудит сайту, SEO-консультації, складання СЯ, підготовка оптимізованих текстів, розрахунок бюджету просування, контент для вашого сайту та інше.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2013, 15:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 лютого 2013, 22:02
Повідомлень: 33
Цитата:
Посадити в кожному полі групу спецназу?

:lol: Створити "державну охорону поля від чорних археологів")

На мою думку,чорна археологія була,є,та буде і ніякий закон її не зупинить,хіба що за це "смертну кару" давати будуть.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2013, 10:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 20:11
Повідомлень: 256
Звідки: Київ
Думки "пошукових товариств" щодо законопроекту:
http://www.istpravda.com.ua/short/2013/04/9/119995/
Щось мені здається, що половина цих товариств (конкретно про товариство за посиланням не буду говорити) торгують тим, що вкрали з мертвих. Хотів би помилятися :? Але яка для товариства проблема оформити дозвільні документи??


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чорній "археології" закручують гайки
ПовідомленняДодано: 12 квітня 2013, 09:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 20:11
Повідомлень: 256
Звідки: Київ
Цитата:
УСІМ! ДРУЗІ-ЖУРНАЛІСТИ! ПІДТРИМАЙМО ХОРОШУ СПРАВУ! (перепост вітається) Зараз розгортається кампанія чорного піару проти законопроекту, спрямованого проти "чорних археологів" та приватних колекцій, створених завдяки грабунку нашої спадщини. У таких колекціонерів є гроші, а у нас - лише громадська підтримка. Я знаю авторів проекту і цілком їм довіряю. Це - корисна і правильна штука. Прошу звернути увагу на звернення нижче і контакти, які там вказані. Буду вдячний усім небайдужим, хто хоче залишити своїм дітям і онукам щось зі скарбів української землі.

Относительно законопроекта № 2616
Уважаемые коллеги!
Обращаемся ко всем журналистам, жителям Фейсбука, блоггерам и просто неравнодушным гражданам.
22 марта 2013 г. 4 народных депутата (В. Кириленко, М.Матиос, Б.Бенюк, А.Доний) зарегистрировали в Верховной Раде законопроект № 2616 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно противодействия нелегальным раскопкам и ограничения гражданского оборота археологических предметов».
Его цель – остановить грабёж археологических памятников, который принял в последние годы в Украине просто ужасающие масштабы.
При нынешних темпах фактически промышленного грабежа памятников через 10 лет Украина лишится своего археологического наследия. Его просто не будет! Этот прогноз основан на фактах, которые фиксируются археологами и специалистами по охране памятников.
За последние 5 лет грабителями изъято из древних поселений, курганов больше вещей, чем за 150 лет работы археологов. Всё это – невосполнимая потеря не столько самих материальных объектов, сколько информации, которую они несут. Мы каждый день теряем часть своей истории.
Причины такой ситуации – совершенствование различной техники для поиска (металлодетекторы, геосканеры и др.), которую сейчас можно купить в любом интернет-магазине, а также дыры в законодательстве, позволяющие безнаказанно выкапывать, продавать / покупать археологические предметы, собирать коллекции.
Указанный документ содержит в себе два ключевых тезиса:
1) упорядочить использование детекторов металла и других приборов, которые массово применяются для грабежа памятников;
2) провести государственную регистрацию вещей, которые уже находятся в обороте, для того, чтобы в будущем исключить незаконную продажу археологических памятников, добытых преступным путём.
В сумме эти две нормы нанесут серьёзный урон тем, кто сейчас уничтожает археологические памятники / скупает украденное. Когда закон будет принят, грабить станет намного сложнее. Купить награбленное будет трудно, а перепродать или легализовать другим способом – практически невозможно.
Этот документ – 4-я попытка с 2000 г. остановить массовый грабёж памятников на законодательном уровне. Последняя была осенью 2011 г. Все предыдущие еще на стадии рассмотрения не выдерживали давления и не были успешными. И все эти годы объемы грабежа только росли!
В новом законопроекте учтены уроки прошлых попыток. Он является достаточно системным и основан на практическом опыте, оправдавшем себя в Европе. Для грабителей и торговцев незаконно добытыми археологическими вещами он подобен смерти. Поэтому сейчас в СМИ начинается активная кампания по дискредитации этого документа. Ему приписывают всякие ужасы, которых там и близко нет.
Поэтому огромная просьба ко всем, кто может – помогите донести истинное значение этого документа и его суть.
Что самое главное сейчас?
Если меня спросят, является ли этот документ безупречным, я отвечу - нет! Но его главное достоинство в том, что он уже зарегистрирован. И сейчас критически важно добиться его одобрения парламентом в первом чтении.
Его можно улучшать, уточнять, дополнять. Специалисты уже сейчас готовят предложения. Но ни в коем случае нельзя допустить, чтобы его отозвали, сняли с рассмотрения или провалили, как неоднократно было ранее! Потому что следующую попытку можно будет сделать только через несколько месяцев / лет.
При самом удачном раскладе (Раду не распустят, депутаты проголосуют) данный законопроект станет законом года через полтора. Любой новый законопроект будет идти с таким же временным плечом. И всё это время будут грабить!
Поэтом сейчас гораздо важнее довести его до первого чтения в парламенте, чем акцентировать внимание на отдельных нюансах.
Лично я считаю просто необходимым поддержать эту инициативу, взять её за основу и улучшать.
Я готов предоставить всю информацию по этому документу, а также связать журналистов с другими специалистами – археологами, музейщиками – которые помогут разобраться в сути.
Все вопросы можно адресовать мне на страницу в Фейсбуке http://www.facebook.com/aleksey.kopytko
или на почту alex@prostir.museum
С уважением,
Алексей Копытько,
заместитель главы правления
Украинского центра развития музейного дела


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron



 Сайт присвячений організації, озброєнню та зовнішньому вигляду представників армій, що у різні часи перебували на теренах України.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB