Ucrainarma forum

Вітаємо на нашому форумі! Ucrainarma forum - для всіх, хто цікавиться військовою історією.
Сьогодні: 29 березня 2024, 03:15

Часовий пояс UTC + 3 годин




Створити нову тему Відповісти  [ 144 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 01 жовтня 2012, 10:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 20:11
Повідомлень: 256
Звідки: Київ
Тарас Дишкант написав:
Зрозумів Ваше запитання. Це правда - немає у мене магнітофона із бобіною на якій було би записано художні матюки гуннів, їхню побутову лексику, гуннську військову термінологію, але Артеме і у Вас нічого подібного немає ?

Отож. Тобто оскільки Ви а) не знаєте, як звучала гуннська мова, б) не знаєте, як звучала "українська мова" у часи гуннів, Ваш висновок за двома словами, що гунни були українцями, ми відкидаємо.

Цитата:
Щодо кельтів то ними як відомо був такий народ, як бастарни, які проживали на території Сарматії. Скільки процентів у них було "кельтизму" незнаю.

Щодо бастарнів, то навіть античні автори не знали, хто вони. У сучасних дослідників теж різні думки є. Тому однозначні висновки, що вони були кельтами, робити рано (якщо взагалі стане можливо хоч колись).


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 01 жовтня 2012, 13:06 
Офлайн

З нами з: 26 вересня 2012, 13:47
Повідомлень: 85
Шановний Артеме, якщо вже й самі античні автори не знали про людей і народи про яких вони писали - то що ж тоді вже говорити про сучасних авторів, істориків, які тут нам втирають, що більше знають, а ніж давні автори? Хоч вказуйте процент Вашого достовірного знання з Ваших припущень... А зрештою, як що достовірно не знають, то як Ви можете заперечити мою "кельтську" версію? Чим, головне???? :D :D :D


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 01 жовтня 2012, 15:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 вересня 2012, 20:11
Повідомлень: 256
Звідки: Київ
Тарас Дишкант написав:
А зрештою, як що достовірно не знають, то як Ви можете заперечити мою "кельтську" версію? Чим, головне???? :D :D :D

Гм... корона не тисне? ВАШУ кельтську версію? :shock:
І Ви ніколи не чули, що якщо людина висуває версію, має її довести, а не навпаки? Тож, чим Ви можете довести її? 8-)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 01 жовтня 2012, 17:33 
Офлайн

З нами з: 26 вересня 2012, 13:47
Повідомлень: 85
Тисне, корона звичайно - бо над чим тут царювати??Бо цілком очевидні речі повертають так, що здається так і має бути... Требують піддані якихось доказів моєї легітимінізованої влади, ну які такі докази вони потребують? Можна послатись на Страбона:Кн.! " ...Я стверджую, згідно з думкою стародавніх еллінів, що подібно до того, як відомі народи північних країн іменувались одним іменем скіфів чи номадів, як зве їх Гомер, а згодом стали відомими і західні країни, їх мешканці іменувалися кельтами та іберами чи змішано кельтиберами і кельтоскіфами..." Мені покищо достатньо і цих Страбонових "кельтоскіфів".


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2012, 01:25 
Офлайн

З нами з: 23 вересня 2012, 15:15
Повідомлень: 42
Тарас Дишкант написав:
Тисне, корона звичайно - бо над чим тут царювати?? Требують піддані якихось доказів моєї легітимінізованої влади, ну які такі докази вони потребують? Можна послатись на Страбона:Кн.! " ...Я стверджую, згідно з думкою стародавніх еллінів, що подібно до того, як відомі народи північних країн іменувались одним іменем скіфів чи номадів, як зве їх Гомер, а згодом стали відомими і західні країни, їх мешканці іменувалися кельтами та іберами чи змішано кельтиберами і кельтоскіфами..." Мені покищо достатньо і цих Страбонових "кельтоскіфів".


Скидайте корону, пане Тарасе, нащо ті страждання! Ваші претензії на звання фундатора «кельтської версії» недоречні. Ще раз: «бастарнські непорозуміння» базоване на непевності відомостей античних авторів. Тому всі гіпотези про етнічну належність бастарнів – германці, кельти, «народ між германцями та кельтами» - мають однакову вагу й жодна з них, я думаю, не набуде «остаточної переваги» ніколи. Тут немає про що сперечатися, це слід прийняти як даність. Наполягати на одній з гіпотез – кельтській, приміром – немає жодних підстав, що я і намагався Вам пояснити від самого початку.
Кельтоскіфи (Страбонові або Посейдонійові, або будь-які інші) тут також недоречні. Це явно кабінетні терміни, якими античні науковці «розписувалися» у власній класифікаційній безпорадності: в шаблон скіфів, кельтів та іберів деякі народи давнини «вписуватися» не бажали, от і доводилося вигадувати «ученим умам» якісь-то гібриди. Щоправда, ті самі кельтібери при цьому виглядають більш певно, адже культура тогочасного населення передгір'їв Піренеїв (з сучасного Іспанського, а не Французького боку,само собою) більш відповідає «стандартам» Галлії/Кельтики в цілому, що відрізняє її від культури населення центральної та південної частини Піренейського півострова. Щойно Ви наведете якесь-то подібне явище «кельтоскіфського» ґатунку – одразу почну вірити в наближення до реального втілення Страбонових кельтоскіфів.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2012, 08:52 
Офлайн

З нами з: 26 вересня 2012, 13:47
Повідомлень: 85
Борони Боже, я не претендую на "фундаторство" тим більше з кельтизму. Але думаю, що про кельтів ми ще досить мало знаємо в нашій стороні і таке масове явище як кельти були досить таки не однорідними, щоби за якимось кількома ознаки все міряти на один копил. А що Карродунон - це нині місто Заліщики в Тернопільській області це доконаний мною факт. Недавно читав в одній молдавській статті, що даків римляни винищили майже повністю і тут вимальовується ще одна проблема.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2012, 10:30 
Офлайн

З нами з: 23 вересня 2012, 15:15
Повідомлень: 42
Тарас Дишкант написав:
А що Карродунон - це нині місто Заліщики в Тернопільській області це доконаний мною факт.

Ох і багацько у Вас корон, пане Тарасе! Якоїсь доконаності щодо ідентифікації Карродунону я, щиро кажучи, не побачив. Приблизне визначення розташування пунктів, зазначених Птолемеєм, за його ж координатами із поправками на похибки відносно прийнятої на певний час градусної сітки – вправи, якими займалася чимала кількість народу ще з пізнього середньовіччя. Ви, шановний пан, наскільки розумію, самі кілька разів міняли думку щодо ототожнення птолемеєвих «дністровських містечок» із сучасними населеними пунктами. Нещодавно Карродуноном у Вас були Чернівці, тепер от Заліщики, помилочка у 50 км мінімум. А чим останні кращі-то?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2012, 10:56 
Офлайн

З нами з: 26 вересня 2012, 13:47
Повідомлень: 85
Шановний пане Є-С недавно я написав статтю, правда в "блокноті" про Заліщики-Кародунон і переслю Вам її у форум у вигляді файла "кародунон-заліщики" назва написана латиною. Ви її собі нормально відформатуєте що б добре читати - тоді я попробую відповісти на Ваші запитання, які у Вас виникнуть з цього приводу. у відкритему ефірі., форумі.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2012, 11:08 
Офлайн

З нами з: 23 вересня 2012, 15:15
Повідомлень: 42
Пробачте, пане Тарасе, але я на цьому форумі, рівно як і на головному сайті, не хазяїн. З приводу публікування будь-яких текстів варто зв*язуватися з паном Артемом.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чи були римляни в Подністров`ї ?
ПовідомленняДодано: 02 жовтня 2012, 21:12 
Офлайн

З нами з: 26 вересня 2012, 13:47
Повідомлень: 85
Якщо коротко про Карродунон - то звичайно, що спочатку я робив як і всі шукачі, але нічого путнього з того не виходило. А тепер в цілому пояснюю Вам Є-С: За моєю версією Клавдій Птолемей написав тільки вступну частину до "гЕографії" тобто як будувати карту. А оці всі математичні дані це є демонстраційна карта Агріпи і датується вона після 12 р. до н.е. Тобто дані по "Географії" Клавдія Птолемея - це не є середина 2 ст. н.е. , а це є кінець 1 ст. до н.е. Це в "Географії" можливі і пізніші вставки-виправлення.


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 144 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron



 Сайт присвячений організації, озброєнню та зовнішньому вигляду представників армій, що у різні часи перебували на теренах України.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB